Vinç Servisi

Vinç Kiralama Avrupa Yakası
2 Haziran 2018
Vinç Kiralama İstanbul
6 Haziran 2018

Vinçlerde tamir bakım ve onarım oldukça önemli bir detaydır. Her zaman iş güvenliği vinç çalışmalarında önde gelmektedir. Vinç Servisi ekiplerimiz kendi bünyemizde bulunan araçlarımız için gerekli tüm bakımları muntazam şekilde yapmakta olup kiralama talebinde bulunan müşterilerimize tam donanımlı ve bakımlı olarak sunmaktadır. Kiralık Vinç hizmetlerini uzun yılladır sizlere İstanbul da sağlayan Fenomen Vinç işini severek yapan ve sorunsuz bir destek sunan firmadır.

Sepetli ve Mobil Vinç Servisi

kiralık vinç

kiralık vinç

İstanbul Vinç Makina parkurumuzda çeşitli boyu ve yüksekliklerde özelliği bulunan vinçlerimiz bulunmakta olup her proje ve kiralama öncesinde gerekli servis birimiz tarafından bakım onarıma alınmaktadır. bazı zamanlar Vinç araçlarımız şantiyede olup uzun süreli kiralamalarda yerinde hizmet verilmektedir. Vinç Servisi içerisinde görev yapan tüm personellerimiz son derece yüksek tecrübeye sahip teknisyenlerden oluşmaktadır. Kiralık Sepetli Vinç talebinizde ve Mobil, Teleskopik vinçlerin tüm modellerinde Vinç servisimiz bulunmaktadır.

Yüksek Kalite Standartlarında Vinç Servisi

vinç kiralama

vinç kiralama

Sadece ülkemizde değil dünyada her yerde Vinçler için belirli standartlar bulunmaktadır. Vinç servisi altyapımızda tamamen buna göre yapılanmış olup eksiksiz ve garantili hizmet sağlamaktadır. Bizlerden teslim aldığınız vinçlerde daima uzun ömürlü kullanıma en uygun işçilik sunulmaktadır. İstanbul da anadolu yakası ve avrupa yakasında hizmet veren vinçlerimizde yedek parça desteğimizde bulunmaktadır. Zorlu işlerde çalışan araçlarımız çeşitli nedenlerle parça sorunu yaşaması durumunda hemen uzman birimlerimiz makinanın iş alanına gider ve yerinde bakım, onarım ve tamir hizmeti verir.

 

Kiralık Vinç
Kiralık Vinç
İnşaat Vinçleri, şehircilik alanında kullanlan sepetli vinç modellerimizle Kiralık Vinç sektöründe en önde gelen firmalardan biridir Fenomen Vinç. İhtiyacınıza en uygun model vinç araçlarımız ve projelerinizde hiç sorun yaşamadan tamamlama imkanı verecek Vinç Kiralama hizmetimizden hemen faydalanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara