short haircuts for women tabela modelleri kayseri avukat prefabrik ev fiyatları ve modelleri
Vinç Çeşitleri

Şehit ve gazi ailelerine firmamızdan aldığı tüm hizmetler ücretsizdir. 🇹🇷

Vinç Çeşitleri

İşin zorluk derecesine göre br çok farklı Vinç Çeşitleri kullanılabilmektedir. Gelişen sanayi ve teknoloji ile iş alanlarında bir çok kolaylık sunan vinçler üretilmekte günden güne de artan bir çeşitlilikle piyasaya sunulmaktadır. Günümüzde de çok ciddi tonaj ağırlığına sahip ve yüksek alanda çalışmaya son derece müsait uzunluklarda vinç makinaları bulunmaktadır. Fenomen Vinç kendi makina parkurunda sizlerin kullanımınıza sunulmak üzere değişik tip ve modellerde vinçler barındırmaktadır. Kiralık Vinç için her tür projeye uygun son derece kaliteli ve güçlü makinalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Geniş vinç çeşitleri parkurumuzda mutlaka işinize en uygun vinci bulacaksınız.

Hangi Vinç çeşitleri Kiralaması Yapmaktasınız?

Fenomen vinç bünyesinde Mobil Vinçler, teleskopik vinç modelleri, Sepetli Vinç makinaları bulunmakta olup genelde yoğunluğumuz Sepetli Platformlu olan vinçlerdir. Sepetli modellerde ağırlık vermemizdeki neden daha çok bizlere ulaşan Vinç Kiralama taleplerinde bu tür ihtiyaçların yoğun olmasıdır. Ancak yinede Mobil Vinç ve Teleskopik ve Makaslı modellerde de sizlere profesyonel olarak destek vermekteyiz. Platformlu Vinç Çeşitleri içersinde bir çok farklı özellik bulunmaktadır. Kimi vincimiz 7 metre uzunluktan kimi vinçlerimiz ise 70 metreye uzanan bir yüksekliğe sahiptir. Kaldırma gücü olarak da yaklaşıl 300 tona kadar hacmi bulunan araçlarımız garajımızda yer almaktadır. İşin doğru plazması açısından kesinlikle bu özelliklerin net olarak bilinmesi gerekmektedir.

Vinç Çeşitleri Kiralama prensibi

İstanbul da Vinç Kiralama üzerine bir çok firma hizmet vermektedir. Bizler gibi genelde saatlik, günlük, haftalık, aylık kiralamalar yapılmaktadır. Fenomen vinç geniş vinç sayısı sayesinde proje odaklı çalışmalar da yürütmektedir. Eğer işiniz uzun soluklu bir proje ise firmamızdan proje bitimine kadar çok uygun fiyatlarda bir kiralama yapabilirsiniz. Hali hazırda bir çok makinamız bazı işlerde 1 yılı aşkın süredir şantiyelerde görev yapmaktadır. Kiralama süresi ne kadar uzun olursa birim fiyatlarda o kadar indirim ve avantaj olmaktadır. Vinç Çeşitleri arasında tercih edeceğiniz her hangi bir araç için ayrıca firmamız Fenomen Vinç’den operatör desteğide alabilirsiniz. Alanında son derece bilgi ve deneyime sahip uzmanlarımız bulunmakta olup iş güvenliği ve çevre güvenliği kurallarına sadık ve bilgili personellerimizle çalışırsınız.

Kiralık Vinç Çeşitleri

Kiralık Sepetli Vinç :  Bir çok işte son derece pratik bir kullanım sunan Sepetli vinçler platformu sayesinde yüksek alanlarda kolayca çalışma imkanı sunmaktadır. İnşaatlarda, Cephe sistemleri ve Cam işlerinde, Tabela ve Reklam işçiliğinde, otoyol elektrik direkleri bakım ve onarım işleri gibi sayısız alanda bu vinçlerin kullanımı yaygındır. Diğer Vinç Çeşitleri hakkında hemen iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve hızlı bir şekilde ön bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com