Kiralık Kule Vinç Sistemleri İstanbul

çift kırma vinç
Çift Kırma Vinç
30 Kasım 2018
teleskopik vinç kiralama
Teleskopik Vinç Kiralama Hizmetleri
1 Aralık 2018
kiralık kule vinç

Özellikle şantiyelerde yani inşaat sektöründe yaygın bir kullanıma sahip olan kiralık kule vinç sabit taşıyıcıların yanı sıra hareketli taşıyıcılar ile de rahatlıkla kullanılabilen araçlar arasında yer alıyor. Bizler de bu tür ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kule vinçleri sizlere sağlamak için kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz.

 

Bakımlı Kiralık Kule Vinçler

 

İhtiyaca göre gerek yatay gerekse de düşey bir alanda ağır yüklerin taşınmasında yardımcı olan kule vinçlerin farklı modelleri bulunuyor. Her ihtiyaca uygun farklı tipleri mevcuttur. Bizler de sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda sizin için gerekli olan ve ihtiyaç duyulan kapasiteye sahip kule vinci temin etmenize yardımcı oluyoruz.

 

Kule vinçler farklı ağırlıkları taşırken binaların yüksekliklerine göre de yükselme özellikleri bulunuyor. Her ne kadar iş hayatının en önemli yardımcılarından biri olsalar da kule vinç araçlarının özellikle şiddeti yüksek olan rüzgarlı havalarda kullanılmaması tavsiye edilir. Özellikle iş güvenliği açısından bu konuya hassasiyet göstermekte yarar bulunuyor.

 

Kule vinç hizmetleri verirken bizler tüm güvenlik önlemlerini almak ile birlikte sizin için temin ettiğimiz araçların bakımına da büyük özen gösteriyoruz. Öncelikle iş ve işçi güvenliği için sonrasında ise verimli bir kullanım sağlayabilmek için kule vinç araçlarının bakımları fazlası ile önemlidir. Bizler de firma olarak bu konuya ayrı bir önem göstermekteyiz. Haliyle kule vinçlerin bakımları kadar onarımları da belli periyotlar ile yapılıyor.

 

Deneyimli Operatörler

 

Kiralık kule vinç ağır yükleri kaldırarak yüksek katlı binalara malzemenin taşınmasını kolay bir hale getirmesi gibi avantajlarının yanı sıra bu araçların kullanımına özen göstermek gerekir. Çünkü kule vinçlerin kullanımı da ayrı bir deneyim gerektirir. Bu neden ile her operatör bu tür araçların kullanımını gereği gibi yapamaz. Bizler deneyimli ve oldukça geniş bir kadroya sahip olan kule vinç kiralama firması olarak siz değerli müşterilerimize bu alanda da hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sizin için temin edeceğimiz kule vinçlerin kullanımı için deneyimli operatör hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Kule vinç kullanımı konusunda eğitimli olmak ile birlikte deneyim sahibi de olan operatörlerimiz bu araçları kullanmak için gerekli olan tüm yetkilere sahiptir.

 

Operatörlerimiz kiralık kule vinç ile çalışmalarını başlatmadan önce mutlaka gerekli olan kontrolleri yapacaktır. Özellikle kumanda ve fren kontrolleri her ne kadar tarafımızdan yapılsa da operatörlerimiz tarafından da yeniden yapılacaktır. Böylece güvenlik önlemleri bir kez daha kontrol edilmiş olacaktır.

Kule vinç çalışacağınız alana demonte biçiminde getirilir. Ekibimiz tarafından da montesi sağlanan kule vinç montajlanırken çalışma alanına güvenlik şeridi çekilir.

 

Montajdan sonra rüzgar ölçme sisteminin çalışıp çalışmadığından kontrol paneline kadar her detay yeniden kontrol edilir ve vinç çalışmaya hazır hale getirilir. Firmamızdan temin edeceğiniz kaliteli kule vinçleri çalışma süreniz boyunca kiralayabilirsiniz. İşinize uygun bir araç mutlaka bulabileceğiniz gibi bu kule vinçleri uygun fiyatlar ile kiralama imkanı bulursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara