Kamyonlu Vinç Kiralama (Özel Fiyatlar)

Aylık Vinç Kiralama
Aylık Vinç Kiralama (Profesyonel Hizmet)
14 Nisan 2019
Sepetli Vinç Hangi Alanlarda Kullanılır?
14 Nisan 2019
Kamyonlu Vinç Kiralama

Kamyonlu Vinç Kiralama Hakkında

Vinç, yük taşımada ve büyük iş parçalarını bir yerden alıp başka bir yere kaldırmada kullanılan motorlu iş makineleridir. Tersanelerde, büyük fabrikalarda, yüksek bina inşaatlarında, köprü gibi büyük yapıların yapımında kullanılmaktadır. Kanca ve halatı taşıma ve kaldırma işlerinde makineye yardımcı olmaktadır. İnşaat sektöründe sıklıkla kullanılan vinçlerin çeşitleri vardır. Yer değiştirmesi daha kolay olduğundan ve ekonomik olmasından dolayı kamyonlu vinç kiralama inşaat sektöründe oldukça yaygındır.

Normal vinçlerin yapısı, makine donanımları, gaga, gövdeyi taşıyan ayaklar ve operatörün oturduğu gövdeden oluşmaktadır. Gövde ile ayaklar arasında makara ve halat gibi teçhizatlar bulunur.  Kamyon üstü vinçler ise, bir kol ve sepetten oluşmaktadır. Vinçler, zorlu ve ağır yükleri kaldırdığından dolayı insanların yapamayacağı çok önemli işleri yapan özel makinelerdir. Vinç kullanabilmek için K sınıfı sürücü belgesine ihtiyaç vardır. Kamyonlu vinç kiralama, kurtarıcı mahiyetinde olan bu makinelerin en çok tercih edilenidir. İnsanların ve kurumların her zaman olmasa da bazı dönemlerde vince ihtiyaçları olabilir. İşleri yapabilmek için vinç satın almak pahalı olacağından kiralama daha ekonomiktir.

Kamyonlu Vinç Kiralama

Vinçli Kamyon Kullanım Alanları

Ağır iş makinesi olan vinçler, inşaat, nakliye, temizlik gibi birçok sektöre rahat bir nefes aldırmaktadır. Üstün teknoloji ve büyük hesaplar neticesinde tasarlanan bu makineler işlerin sorunsuz halledilmesini sağlamaktadır. Yeterli güç olmadan yapılan işlerin geri dönüşü olmayan zararları olabilir. Kamyon üstü vinçler insanları can ve mal kaybının yaşanacağı her türlü zarardan korumaktadır. Kamyonlu vinç kiralama ile olcukça uygun fiyatlarla çok çeşitli işler yapılabilmektedir. Buna göre kamyonlu vinçlerin kullanım alanları şunlardır:

  • Kolon, demo, çatı, çelik konstrüksiyon ve ytong montajı
  • Her türlü nakliye için yükleme ve boşaltma
  • Elektrik trafosu gibi ağır malzemelerin taşınması
  • Yüksek binaların camlarının silinmesi ve yapıların boyanması
  • Tekstil, sanayi, deri, hidrolik pres, plastik enjeksiyon gibi ağır montajlı makinelerin taşınması
  • Totem ve reklam tabelalarının dikilmesi ve montajı
  • Organizasyonlarda led ekran her türlü süslemede
  • Reklam, fuar, dış cephe temizliği, gemi boyama ve raspa işleri, tersane gibi alanda
  • Her türlü araçların kurtarılması ve bir yerden başka bir yere nakledilmesinde
  • Karayolları yapımında taşınması gereken her türlü malzemenin bir yerden başka bir yere taşınmasında kamyonlu vinç kiralama, işlerin hem pratik hem de ekonomik olmasını sağlayacaktır.

Kamyonlu Vinç Kiralama Fiyatları

Ağır malzemelerin yüklenmesi, boşaltılması ve farklı bir yere aktarılması işlerinin çok daha kısa zamanda güvenle yapılmasını sağlar. Kamyon üstü vinçler, 1 ton ile 300 ton arası yük taşıyabilirler. Makinenin ve kamyonun kapasitesine göre taşıyacağı yük miktarı değişmektedir. İnsanın ne zaman vince ihtiyacı olacağı bilinmez. Yolculuk sırasında gecenin bir vaktinde acil bir durum gerçekleşebilir. Aracın kurtarılması için haftanın her günü ve günün her saati hizmet veren vinçlere ulaşmak gerekir. Tek bir telefonla kamyonlu vinç kiralama sorunu çözümlenebilir.

Kiralama konusunda hizmet veren firmaların otoparkında her türlü istek ve amaca göre araçlar bulunmaktadır. Kamyon üstü vinç ve uzun kolu sayesinde ulaşılması gereken yüksek katlara güvenli bir şekilde ulaşılabilmektedir. Bundan dolayı, boyanması ya da bakım yapılması gereken çok katlı yüksek binaların üst katlarına ulaşılması gibi işlerde de kiralanabilir. Kamyon üstü vinç kiralama, her türlü zarara karşı çalışanları koruduğundan günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralamalar yapılabilir. Malzemenin zarar göremeden taşınması için bu konuda tecrübeli firmalarla çalışmaya özen gösterilmelidir. Kiralama ücretleri, vincin özelliğine, kiralanacak makine sayısına, operatörlü olup olmamasına, ne kadar süreyle kiralanacağına göre değişmektedir.

Fenomen
Fenomen
İnşaat Vinçleri, şehircilik alanında kullanlan sepetli vinç modellerimizle Kiralık Vinç sektöründe en önde gelen firmalardan biridir Fenomen Vinç. İhtiyacınıza en uygun model vinç araçlarımız ve projelerinizde hiç sorun yaşamadan tamamlama imkanı verecek Vinç Kiralama hizmetimizden hemen faydalanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara