short haircuts for women tabela modelleri kayseri avukat prefabrik ev fiyatları ve modelleri
İstanbul Avrupa Yakası

Şehit ve gazi ailelerine firmamızdan aldığı tüm hizmetler ücretsizdir. 🇹🇷

İstanbul Avrupa Yakası

Vinç Kiralama Hizmeti Nedir?

Taşımacılık sektörü her geçen gün gelişen, değişime uğrayan ve farklı talepler alan sektör olma yolunda ilerlemektedir. Nakliye hizmetlerinde ağır yük taşımacılığı için vinç gibi araçlar kullanılmaktadır. Vinçli taşımacılık sektörde zorlu ve farklı nitelikte müşteri ile buluşmaktadır. Vinçli taşımacılıkta yüklerin kaldırılması farklı yerlere taşınması gerekmektedir. Gemi, tersane, inşaat, trafo, ışıklandırma gibi çalışmalar noktasında farklı uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Özellikle İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu Yakası içinde bulunan çoğu semtte inşaat işleri ve taşımacılıkta vinçlerden faydalanılmaktadır. Vinçle taşıma hizmetleri kaldırılan yükün kapasitesine yönelik olarak 10 ton ile 60 ton arasında farklılık göstermektedir. Kol uzunlukları 40 metreye kadar çıkan vinç makineleri yer değiştirme özelliğine sahip olduğu için tüm noktalara erişim kolaylıkla sağlanabilmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası firmaları arasında uluslararası kalite standartlarına uygun hizmet sunan firmamız vinçli nakliye hizmetini sunarken iki farklı türde etkinlik göstermektedir. Bunlar;

 • Ağır yükleri aktaran vinçler,
 • Yüksek yerlere ulaşan vinçler şeklindedir.

Ağır yükleri taşımak için kullanılan vinçler yük aktarım merkezleri için tercih edilmektedir. Limanlar, tersaneler bu bağlamda sıklıkla kullanılmaktadır. Araç büyüklüklerine bakıldığında vinçlerin büyüklüklerine göre değişiklik gösterdikleri görülmektedir. Ortalama 35 ton ağırlık taşıyan vinçler 60 tona kadar yük taşıyabilmektedir. Bir diğer taşımacılıkta yüksek yerler için kullanılan vinçleri kapsamaktadır. Bu vinçler yüksek yerlere ulaşmak için tercih edilmektedir. Yüksek binalara ulaşmak, direklerin üst noktalarına vinçler yardımı ile çıkılmaktadır.

Vinçli nakliye taşımacılığı nasıl yapılmaktadır?

Bilindiği gibi her yük fiziksel olarak taşınamamaktadır. Ciddi ağırlıktaki yüklerin taşınması için başka boyutlardaki aletlerin kullanılması gerekmektedir. Ağır olan malzemelerin başka yerlere taşınması için vinçlerin yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür hizmetleri karşılayan, İstanbul Avrupa Yakası firmaları arasında yer alan deneyimli firmamız vinç kiralama işlemlerini istenilen kalitede sunmaktadır. Seçimi yapılan vincin kullanılması ile verimin artması da mümkün olmaktadır.

Vinçli nakliye hizmetlerinde sunulan farklı kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Vinç kiralama seçenekleri arasında hizmetin talebi oldukça önem taşımaktadır. Vincin ne kadar süreyle kiralanacağı önceden belirlenmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır. Kiralama hizmetlerini İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu Yakası’nda bulunan pek çok işletme gerçekleştirmektedir. Kaliteli, güvenilir, düşük maliyetli hizmet almak için mutlaka firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Vinçli nakliye çalışmaları yapılırken hizmeti talep eden kişi ya da firmalar vinç kiralama hizmeti sunan sağlayıcı firmalarla iletişime geçmektedir. Sonrasında yapılacak taşıma işleminin ne olduğu, ne kadar süre yapılacağı, yükün ağırlığı, nereye taşınacağı gibi bilgiler firmaya iletilmektedir. Bunun üzerine uygun ağırlık ve modeldeki vinç tahsis edilerek işlem gerçekleştirilmektedir. Kiralama hususu saatlik, günlük, haftalık şeklinde periyodlarla sürdürülmektedir.

Vinç kiralanırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Vinçli nakliye ve taşımacılık hizmetleri sunan firmaların seçimleri gerçekleştirilirken belirli hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Yer değiştirilen mal her ne olursa olsun planlamanın dikkatle ve hassas şekilde yapılması oldukça önemlidir. Süreç ilerlerken dikkat edilmesi gereken pek çok husus dikkat çekmektedir. Risk faktörü yoğun olan taşımacılık işlerinde her türlü güvenlik önleminin alınması önem arz etmektedir. Aksi takdirde dönüşü mümkün olmayan kazalarla karşılaşılması kaçınılmaz olacaktır. İstanbul Avrupa Yakası içinde yer alan firmamızdan alınacak tüm kiralama hizmetlerinde müşterilere en iyi hizmet sunulmaktadır.

Vinçle yapılan tüm taşımacılık hizmetlerinde dönüşü olmayan kazalar ortaya çıkmaktadır. Firmamızla iletişim kurarak hizmet almak isteyen tüm müşterilerimize farklı arayışta olsalar dahi dikkat etmeleri gereken bir dizi önlem kriterleri sunmaktayız. Bunlar;

 • Vinç nakliye araçlarının teknik açıdan sağlam olması,
 • Taşımacılık alanında gereken belgelerin hepsine sahip olması,
 • Taşımaya dair bütün belgelerinin bulunması,
 • Gerekli belge, izin ve sözleşmelere sahip olması,
 • Vergi levhasına sahip olması,
 • Kurumsal kimliğinin ve referanslarının görünür şekilde olması,
 • Vinç operatörlerine ait gerekli izin belgelerinin olması şeklindedir.

Bütün detayların dışında risksiz taşımacılık için tüm önlemlerin alınması önemli bir husustur. Vinçle yapılan bütün taşımacılık, teknik çalışmalar, taşınma vb. alanlarda kapsamlı olarak tedbirlerin alınması gerekmektedir.

Vinçli Nakliye hizmetlerinin kullanıldığı alanlar nelerdir?

Vinçli nakliye hizmetleri farklı pek çok alanda talep görmektedir. İstanbul Avrupa Yakası sınırlarında yer alan firmamız vinç kiralama hizmetlerini istenilen zaman periyodlarında sağlamaktadır. Sağladığımız hizmet dallarına bakıldığında şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Fabrikaların kurulum ve montajları,
 • İnşaat sektöründe yapılan taşımacılık,
 • Makine taşımacılığı,
 • Gemi taşımacılığı,
 • Reklam panosu, tabela montajı,
 • Trafo montaj ve demontajı,
 • Endüstriyel kazan montajları ve demontajları,
 • Bina dış cephe temizleme, boyama hizmetleri,
 • Elektik direklerinin değişimi,
 • Her türlü tamir, bakım ve onarım çalışmaları,
 • Reklam, dizi-film çekimleri,
 • Ağır sanayi hizmetleri şeklinde sıralamaktadır.

Ağır yüklerin taşınması sırasında tercih edilen vinç makineleri ile karşılanabilecek diğer hizmetlerimiz; CNC Tezgahların taşınması, Ağır Pres ve Kazan Sanayi, Çelik Konstrüksüyon Montajı, Eskavortör ve kepçe montajları şeklinde sıralanmaktadır. Vinç hizmeti sunan firmaların hepsi özel makinelerle sağladıkları standartları müşterilerin taleplerine göre şekillendirmektedir. Anlaşılması gereken önemli bir nokta bulunmaktadır. Her firma tüm yüklere göre vinç bulundurmamaktadır. Bu nedenle talep edilen hizmetin kapsamına bağlı olarak firma ile iletişime geçilerek hizmeti karşılayıp karşılamayacağı teyit edilmelidir. Örneğin; dış cephe bakımı yapacak olan vinç ile eşya taşıyacak olan vincin ağırlığı birbirinden tamamen farklı olacaktır. İstanbul Avrupa Yakası sınırları içerisindeki firmamızla iletişime geçerek sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vinçli taşımacılık hizmeti sunan firma bedelleri nedir?

Taşımacılık hizmetlerinin önemli bir alanını kapsayan vinçle taşımacılık hizmetlerini sunan firmalar büyük yatırımlar yaparak bu işi gerçekleştirmektedir. Standart makinelerin aksine bu araçlar fiyatları bakımından maliyetli ve yüksek ücretlidir. İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu Yakasında ki tüm firmaların fiyatlandırma politikaları bölge ve yapılacak olan işe göre değişiklik göstermektedir. Firmalar sahip oldukları vinçlerin ücretlerini saat bazında hesaplamaktadır. Vinçlerin kullanıldıkları alanlar yükleri kaldırma, otomobilleri kurtarma, etkinlikleri gerçekleştirme gibi farklı çalışmalarda tercih edilebilmektedir. Çok katlı binalarda yapılacak temizlik işlemleri için uygulanacak ücretlendirme ile tünel ve iskele yapımında kiralanacak vinç ücretlendirmesi farklılık gösterecektir. Firmalar vinç kiralama seçeneklerini gerçekleştirirken saatlik, günlük ya da aylık şeklinde yapmaktadır.

Değişen ve gelişen taşımacılık sektöründe kaliteli işlerin yapılması pek çok firmanın rekabetinde artışa neden oldu. Bu nedenle faklı pek çok firma ortaya çıkmış ve bu alanda hizmet sunmaya başlamıştır. Talepler doğrultusunda gelişen firmalar beraberinde farklı ücretlendirmeler uygulamaktadır. Firmalar pek çok parametreyi göz önüne alarak saatlik, haftalık ve aylık değerlendirmelerle ücretlendirme gerçekleştirmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası içinde yer alan firmamız vinç kiralama hizmeti sunarken belirli değerlendirmeler gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimizi kaliteli, uygun fiyata ve en iyi şekilde sunarken fiyatlara etki eden hususları müşterilerimizle de paylaşmaktayız. Fiyatlara direkt etki eden durumlar şu şekildedir;

 • Fiyatlandırma tarifeleri,
 • Firmamızın konumu ile gideceği yer arasındaki mesafe,
 • Müşterinin ihtiyaç duyduğu vinç modeli,
 • Adet olarak kiralanacak olan vinç sayısı,
 • Vinçlerdeki erişim ve hareket kabiliyeti,
 • Tercih edilen vincin ağırlığı taşıma gücü şeklindedir.

Sonuçta; firmamız başta olmak üzere bu hizmeti sunan firmalar müşterilerin memnuniyetini öncelikli tutmaktadır. Vinçli nakliyat hizmetlerinden yararlanacak olan kişi ve kurumlar alacakları tekliflerin firma, malzeme ve makinelere göre değişebileceğini unutmamalıdır. Yapılması gereken en akıllıca uygulama doğru analizlerin yapılması ve ağırlığa yönelik olarak vinçlerin tercih edilmesi gerektiğidir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com