İnşaat Vinci

Vinç Kiralama İstanbul
6 Haziran 2018
Vinç Kiralama
Vinç Kiralama
9 Haziran 2018
İnşaat Vinci

İnşaat Vinci

İnşaatlarda projeye göre farklı vinç ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. İnşaat Vinci aslında genel olarak bir tabir olup içine tüm vinç çeşitleri girmektedir. İstanbul Fenomen Vinç firmamız İnşaat şantiyesinde kullanılmak üzereler amaca uygun tüm vinç modellerini bünyesinde bulundurmaktadır. Kiralık Vinç filomuz içerisinde yer alan ağırlık kaldırmaya yönelik ve taşınan cisimlerin bir yerden bir yere sevkiyatına yönelik vinçlerimiz bulunduğu gibi yüksekte yapılacak çalışmalar için Sepetli ( Platformlu) Vinçlerimizde bulunmaktadır.

İnşaat Vinci Kiralama Nasıl Yapılmaktadır?

kiralık vinç

kiralık vinç

İstanbul merkezli Vinç firmamızda uzun uzadıya bir Vinç kiralama prosedürü bulunmamaktadır. İnşaat Vinci için teknik birimize ulaşmanız dahilinde istediğiniz net özellikler belirlenmekte ve size en uygun vinç makinamız hemen iş alanına gönderilmektedir. Fiyatlar hakkında tam özellikler belirlendiğinde bir kaç dakika içerisinde sizlere fiyat teklifide en ekonomik şekilde iletilecek olup sizlerden olumlu dönüşlerde vinçler hali hazırda tam donanımlı ve bakımlı olup hemen iş başı yapabileceklerdir.

İnşaat Vinci kiralarken hizmet almayı düşündüğünüz firma tercihleriniz son derece önemlidir. Öncelikle uzman firmalar kesinlikle iş yükü yüksek olan inşaatlarda çalışacak vinçlerde bakımını son derece iyi ve kapsamlı yapmalıdır. Eğer düzensiz bir firmadan hizmet alıyorsanız vinç aracı işin tam ortasında arıza verebilir ve projeleriniz yarım kalabilir. Fenomen Vinç firmamızda bu ve benzeri hiç bir sorun ve sıkıntı ile karşılaşmazsınız.

İnşaat Vinci Çeşitleri Nelerdir?

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama

Bildiğiniz üzere bir çok farklı vinç çeşitleri bulunmakta ve inşaat alanlarında kullanılmaktadır. İnşaat vinci için Kule vinçler yüksek binaların yapımında göze ilk çarpanlar olsada firmamızda Kule vinç kiralaması bulunmamaktadır. Çevre düzenleme ve alt şantiye işlerinde kullanılan mobil vinçler, sepetli vinç modelleri bünyemizde bulunmaktadır. Bu vinç araçları ile zeminde yapılacak çalışmalar ile 7 tondan 300 tona kadar yük taşıma kapasiteli gereksinimlerin tümü karşılanmaktadır. Hem uygun kiralama fiyatları hemde son derece modern ve bakımlı vinçlerimizle sizlere hizmet vermekten mezuniyet duyarız. Bizlere İstanbul içinden ve çevre bölgelerden dilediğiniz zaman ulaşabilir ve İnşaat Vinci için hizmet alabilirsiniz.

 

 

Fenomen
Fenomen
İnşaat Vinçleri, şehircilik alanında kullanlan sepetli vinç modellerimizle Kiralık Vinç sektöründe en önde gelen firmalardan biridir Fenomen Vinç. İhtiyacınıza en uygun model vinç araçlarımız ve projelerinizde hiç sorun yaşamadan tamamlama imkanı verecek Vinç Kiralama hizmetimizden hemen faydalanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara