En Uygun Vinç Kiralama Fiyatları

Teleskopik Vinç Kiralama
25 Ocak 2019
Aylık Vinç Kiralama
Aylık Vinç Kiralama (Profesyonel Hizmet)
14 Nisan 2019

Kiralık vinç uygulamaları her işin durumuna ve vinç özelliğine göre değerlendirilmektedir. Kiralama işlemleri en kısa zaman aralığından en uzun zamana kadar yapılabilmesi için tüm önlemler alınmaktadır. Bu sayede daha geniş alana hizmet dağılımı yaparken müşteri memnuniyeti düzeyinde yükseltilmiş olmaktadır. Hedeflenen kriterlerin en başında gelen müşteri memnuniyeti en uygun vinç kiralama fiyatları ile de desteklenerek her açıdan avantaj sağlaması için gayret gösterilmektedir.

 Vinç Kiralama İşleminde Fiyat Farklılığı Nedenleri

            Vinç kulanım alanları ve kulanım süreleri bu konuda en belirgin farklılığı ortaya çıkaran nedenlerin başında gelmektedir. Bunun yanında kiralık vinç uygulamasında en çok tercih edilen araçla birlikte operatör desteğinin sağlanması vinç kiralama işlerinde fiyat değişimine neden olan en önemli hususlardandır. Vinç kiralama hizmetlerinin saatlik vinç kiralama fiyatları ve günlük vinç kiralama fiyatları olarak belirlenen fiyat düzenlemelerinde en fazla avantaj yıllık vinç kiralama ve götürü vinç kiralama hizmetleri alanında sağlanmaktadır. Çünkü kısa süreli işçiliklerde fiyat oranı daha yüksek olurken uzun süreli işlerde indirimli vinç kiralama uygulamaları avantajlı seçenekler olarak sunulmaktadır.

            Firma tarafından sağlanan vinç kiralama hizmetinin karşılığında alınan ücretler aynı işleri yapan diğer firmalar ile karşılaştırma yapıldığında ne kadar farklı vinç kiralama fiyatlarını uygulandığı açıkça görülecektir. Esas olanda vinç kiralama ihtiyacı duyan firmaların öncelikle bu işleri yapan firmalar hakkında detaylı bilgi almış olmalarıdır. Bu nedenle en uygun vinç kiralama hizmetini suna bilmek için şeffaf bir fiyat uygulama esasları ön planda tutulmaktadır. Tüm firma çalışmaları ve yönetim kadrosu dünya standartlarını yakından takip ederek bu konuda sürekli değişen yenilikleri anında firma bazında uygulamaya koymak için çava sarf etmektedir. Bu açıdan bakıldığında ortaya çıkarılan en uygun vinç kiralama fiyat uygulamalarının yapıldığı görülecektir.

 Kiralık Vinç Kullanım Alanları ve Uygulanan Fiyatlar

            Vinç kiralama hizmetlerinin en yoğun olduğu ve vinç kiralama fiyatları konusunda farklılık görülen alanlar olarak;

 -Gemi inşa alanları ve tekne kaldırma ihtiyacının doğduğu bakım onarım merkezleri

 İnşaat alanları ve hazır beton işlerinin yapıldığı alanlar.

 -Modüler ev imalatlarının yapıldığı alanlar.

 -Makine tesisat bakım onarım ve imalat merkezleri ve bunun yanında, çelik montaj işleri, klima ve tesisat montajlarında, bina bakım onarım işleri gibi birçok değişik sektörde faaliyet alanı oluşturulmuştur.

 -Firma tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergileme çabası göstererek fiyat uygulaması yapmaktadır. Fakat bazı noktalarda diğer firmalardan farklılık gösteren ve yüksek olduğu düşünülen kiralık vinç fiyatları detaylı incelendiğinde daha ekonomik olduğu görülmektedir. Bunun nedenleri kısaca;

            En ucuz vinç kiralayan firmalar zaman aralığında asla tolerans sağlamadan anlık iş bırakarak vinç kiralayan firmaların zarara uğramasına neden olabilmektedir. Fakat firmamız bu konuda asla taviz vermeden kısa süreli de olsa kiralanan vinç işini tamamlamadan iş bırakma yapmadan devamlılık sağlamaktadır. Bu konuda en başta yapılan sözleşmelerde bu konu madde olarak eklenerek vinç kiralama hizmetinde ek ücret olarak gösterilmektedir.

            En ucuz vinç kiralama işlemi yapan firmalara belirlene zaman aralığında ortaya çıkan en küçük uzama ortaya çıktığında bir sonraki periyot üzerinden kiralık vinç ücreti tahsil ederken firmamız bu konuda sadece geçen süre zarfında kiralık vinç ücreti tahsil etmektedir. Bütün bu vinç kiralama işlemlerinin gerçekleştirildiği alanlarda sağlanan hizmet kalitesini yükseltmek ve müşteri kitlesini dinlemek amacı ile kullanılan CRM programları sonuçları en uygun vinç kiralama fiyatları konusunda yardımcı nokta olarak kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara