Aylık Vinç Kiralama (Profesyonel Hizmet)

En Uygun Vinç Kiralama Fiyatları
30 Ocak 2019
Kamyonlu Vinç Kiralama
Kamyonlu Vinç Kiralama (Özel Fiyatlar)
14 Nisan 2019
Aylık Vinç Kiralama

Vinç Kiralamak Neden Önemlidir

İnsan gücünün taşımasının mümkün olmadığı çok ağır malzemelerin bir yerden başka bir yere götürülmesinde kullanılan alete vinç denilmektedir. Bu araç sayesinde yatay ya da dikey olmak üzere devamlı taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu makineler, muhtelif iş kollarının ihtiyacını karşılamak üzere sürekli bir devinim ve gelişim içindedir.

Vinç kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise, işin özelliğine uygun olan vincin seçilmesidir. Yapılacak işe en uygun makinenin kullanılmasıyla verim daha yüksek olacaktır. Vinçlere olan gereksinimin artmasıyla aylık vinç kiralama gibi hizmetlere yönelim de artış göstermektedir. Kiralama sektörü de bu talebe bağlı olarak her geçen gün gelişip genişlemektedir.

Vinçlere en çok ihtiyaç duyulan alanların başında inşaat gelmektedir. Ağır malzemeleri yüksek noktalara taşımak için en ideal yöntem olan vinçlerin satın alınması ise pahalıya mal olmaktadır. Özellikle de vinç sürekli kullanılmayacak ve ihtiyacın giderilmesinin ardından atıl kalacaksa bu durum gereksiz bir para kaybı olarak değerlendirilebilir. Bu nedenle de aylık vinç kiralama hizmetleri alternatif bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. İhtiyacınızın ne olduğu ve hangi vincin bu ihtiyaca yönelik olduğunu bilmek önemlidir. Çünkü teknik konulara hakim olmak, kiralama hizmetinden en iyi şekilde faydalanmayı sağlayacaktır. Ayrıca kiralama sektöründe de güvenilir ve deneyim sahibi bir firmanın seçilmesi mühimdir. Araştırma yapılmalı ve kiralanması düşünülen vinçlerin bir kazaya neden olmayacağından emin olunmalıdır.

Aylık Vinç KiralamaVinç Kiralamada Önemli Hususlar

İş yükünü azaltmanın en ekonomik yollarından biri olan kiralama yönteminin, senelik, saatlik, günlük ve aylık vinç kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Ne kadar süre ile makineyi kiralamanız gerektiğini belirleyerek bu hizmete başvurmanız yararlı olacaktır. Sektörde bu tür problemlerin çözümü için çalışan pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların aracılığında, istenilen makineye belirlenen süre için sahip olmak mümkündür. Firmanın belirlemiş olduğu bir takım şartları karşılanması ile ödemenin yapılması kafidir.

Kiralanacak araçta bazı özelliklerin aranması, sonrasında bir problemle karşılaşılmaması açısından önem arz etmektedir. Bunlar:

 • Makinelerin rutin kontrollerinin yapılması
 • Araçların bakım ve tamirlerinin aksatılmıyor olması
 • Vincin teknik kapasitesinin problem çıkarmadan kullanılabilmesi
 • Aracın arızalanması durumunda ulaşılabilecek bir yetkili servisinin olması
 • Makinenin işin yükünü taşıyabilecek durumda olması, sağlam olması
 • Hizmete sunulan vinç modellerinin teknolojik gelişmelere ayak uydurabilir olması

Vinç Kiralama Hizmetinde Fiyatlar Neye Göre Belirlenir

Farklı kullanım alanlarına sahip olan vinçler, yük kaldırma, oto kurtarma, etkinliklerde kullanılacak olan sahneye yardımcı olmada, çok katlı binalardaki elektrik işlerini halletme ve bina camların silinmesinde, tünel ya da iskele yapımında, boya – badana ve onarım işlerinde, yüksekten çekim yapmanın gerektiği alanlarda ve ağaç budamalarda yararlanılmak üzere aylık vinç kiralama tercih edilmektedir. Değişen ve gün geçtikçe çeşitlenen bu ihtiyaçlar doğrultusunda sektör de kendini yenileyerek daha kaliteli hale gelmektedir.

Özellikle inşaat sektörünün baskınlığının ülkemizde devam etmesi, vinç kiralama sektörünü de daha etkin kılmaktadır. Ülkenin dört yanına yayılan ve her geçen gün sayıları artan firmalar da bunu göstermektedir. Bu firmaların çeşitliliği aynı zamanda fiyat çeşitliliğini de beraberinde getirmiştir. Her firmanın kendi bünyesi içinde uyguladığı bir fiyat politikası vardır ve buna uygun şekilde araçlarını kiraya vermektedir.

 • Kiralama fiyatlarına etki eden bazı durumlar bulunmaktadır. Bunlar:
 • Kiralama süresi (günlük, saatlik, yıllık ya da aylık vinç kiralama olarak miktar değişir)
 • Fiyatlandırma tarifesinin TL cinsinden olup olmaması
 • Firmanın olduğu şehir
 • Talep edilen vincin modeli
 • Adet olarak kaç vinç kiralanacağı
 • Vincin hareketlilik veya erişim kapasitesi
 • Seçilen makinenin ağırlık kaldırma gücü

Aylık vinç kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için hemen iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. >> fenomenvinc.com/iletisim

Fenomen
Fenomen
İnşaat Vinçleri, şehircilik alanında kullanlan sepetli vinç modellerimizle Kiralık Vinç sektöründe en önde gelen firmalardan biridir Fenomen Vinç. İhtiyacınıza en uygun model vinç araçlarımız ve projelerinizde hiç sorun yaşamadan tamamlama imkanı verecek Vinç Kiralama hizmetimizden hemen faydalanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara